Kim jesteśmy ?

Jesteśmy firma zajmującą się pomocą w organizacji każdego rodzaju  imprez. Czy organizujesz urodziny dla swojego kilkulatka, a może osiemnastkę dla szalonej nastolatki? Marzy Ci się wyprawienie rodzicom jubileuszu z okazji rocznicy ślubu a może szukasz atrakcji na swoje własne wesele lub imprezę firmową? Dobrze trafiłeś/aś. W naszej ofercie znajdziesz wszytko co jest potrzebne do stworzenia wyjątkowej atmosfery. Po prostu SIEBAWIMY tworząc z Wami niesamowite historie.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla podmiotów takich jak sale weselne, przedszkola, szkoły, instytucje kultury, jednostki samorządowe jak również dla klientów indywidualnych. Każda uroczystość wymaga indywidualnego podejścia. Od czego zaczynamy?  Od spotkania przy kubku dobrej kawy i rozmowy o Waszych oczekiwaniach i pomysłach. Zawsze znajdujemy rozwiązanie, które pozwoli na wykorzystanie naszych możliwości po to, aby dać Wam 100% satysfakcji.

To czym się wyróżniamy to profesjonalne podejście do chociażby najmniejszej imprezy. Co więcej, uwielbiamy wykorzystywać potencjał przydomowych ogrodów, altanek, podwórek, które przy naszym wsparciu zamieniają się w miejsce wspaniałej zabawy.

Image