Co oferujemy ?

Profesjonalną obsługę muzyczną

Muzyczna uczta jaką zapewnia DJ Artur rozkręca każdą imprezę. Dyplomowany DJ pracujący na jednym z najnowocześniejszych sprzętów na rynku muzycznym m.in. DENON DJ oraz Alto Professional to gwarancja profesjonalizmu a w połączeniu z odpowiednią dawką humoru i pozytywnej energii to 100% satysfakcji. Dysponujemy legalną muzyką z praktycznie każdego gatunku, którą zawsze dopasowujemy do rodzaju imprezy, a przede wszystkim indywidualnych potrzeb klienta czyli Ciebie. Na życzenie tworzymy indywidualną playlistę, na której znajdą się Wasze ulubione kawałki lub po prostu płyniemy na fali największych hitów…

Image

Dekorowanie światłem

Dobra impreza to nie tylko muzyka, ale także współgrające z nią oświetlenie. Dekorujemy wnętrza światłem led. W ofercie posiadamy oświetlenia takie jak:

  1. zestaw oświetleniowy ShowBar - dwa efekty LED Butterfly RGBW, dwa LED PAR'y RGB, cztery diody z efektem stroboskopu oraz laser zielono-czerwony. Ten zestaw zapewnia najpopularniejsze efekty dyskotekowe.
  2. belki oświetleniowe typu LED BAR - 12 LED RGBW. Mogą być wykorzystane do podświetlenia ściany, jak również znajdą zastosowanie jako efekt sceniczny.

Zestawem tym jesteśmy w stanie udekorować zarówno salę weselną, podkreślić każdą taneczną imprezę i nie tylko.

Image

Wytwornica mgły oraz baniek

Bańki mydlane to atrakcja nie tylko dla najmłodszych. Sprzęt do produkcji baniek i mgły podkreśla charakter imprezy, a w połączeniu z efektami świetlnymi i dźwiękowymi daje spektakularny efekt.

Image

Fotobudka

Stanowi fantastyczną atrakcję na każdej imprezie począwszy od wesela, eventu firmowego, festynu
a skończywszy na urodzinach dzieciaków. Mamy dla Was dwa rozwiązania w zależności od potrzeb
i warunków, jakie Państwo posiadają:

  • Fotobudka wewnątrz pomieszczenia  - w tej opcji dysponujemy kilkoma wzorami tła do wyboru. Fotobudkę ustawiamy wewnątrz pomieszczenia, aranżujemy to miejsce tak aby stanowiło dodatkową atrakcję do trwającej imprezy.
  • Super rekwizyty – oferujemy kosz pełen atrakcyjnych gażdżetów do wykorzystania przy zdjęciach.
  • NOWOŚĆ! FOTOCAMP czyli Fotobudka w przyczepie kempingowej to fenomenalne rozwiązanie na wydarzenia w plenerze. Często pojawia się na weselach, gdzie stanowi dodatkową atrakcję. Goście robią sobie zdjęcia, które od razu drukowane są w dwóch egzemplarzach – jedno na pamiątkę dla nich a drugie trafia do foto albumu, gdzie goście mogą złożyć pamiątkowy wpis. Taka foto książka to wspaniała pamiątka z tego najważniejszego dnia, do której zawsze można wracać.
Image

Nielimitowana ilość zdjęć w super jakości! Każde zdjęcie drukujemy w dwóch egzemplarzach. Różne formaty do wyboru.  Istnieje możliwość wysyłki wszystkich zdjęć na maila lub facebooka. Wszystko ustalamy indywidualnie.

Namioty

Chciałbyś zorganizować imprezę urodzinową, komunię czy też rocznicę  i dysponujesz kawałkiem własnej przestrzeni na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferujemy dwa nowoczesne namioty w białym kolorze, z wodoodpornym poszyciem, na stabilnej  i solidnej konstrukcji. Idealnie pasują na imprezę w ogrodzie, jak również na targi oraz eventy. Wymiary namiotów:

  • 3x6m, wysokość ścian bocznych 2m, wysokość wejścia 1,8m, szerokość wejścia 1,5m, wysokość kalenicy 3m, z 4 ścianami (2 ściany pełne oraz 2 ściany z prostokątnymi oknami). Namiot ten jest dedykowany dla około 25 osób
  • 4x4m, wysokość ścian bocznych 2,2m, wysokość wejścia 2m, szerokość wejścia 1,5m, wysokość kalenicy 3,5m, z 4 ścianami (2 ściany pełne oraz 2 ściany z oknami z łukiem). Namiot ten jest dedykowany dla około 20 osób

Oferujemy również możliwość wynajęcia drewnianych stołów w wersji PREMIUM wraz z ławkami (wymiary stołu 200x70, wymiary ławki 200x25) oraz oświetlenie.

Image

Dmuchaniec

Dmuchany plac zabaw Happy Hop –  to wielofunkcyjne centrum rozrywki zapewniające mnóstwo atrakcji dla najmłodszych podczas każdego rodzaju imprezy. Dzieci świetnie się bawią a rodzice mają chwile wytchnienia, idealnie prawda? Dmuchaniec pozwala na korzystanie aż z dwóch zjeżdżalni, tunelu, baseniku na piłeczki, tunelu do czołgania oraz miejsca do skakania. Urządzenie o wymiarach 4x3,5x2.3m (14m2)  daje możliwość jednoczesnej zabawy 5 dzieci (180kg). Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. Dmuchaniec Happy Hop jest certyfikowany i zgodny z normami bezpieczeństwa: EN71, RoHS, GS, CE, EMC, BS. Nad bezpieczeństwem osób korzystających z urządzenia przez całą imprezę czuwa przeszkolona osoba. Podchodzimy profesjonalnie oraz indywidualnie do każdej realizacji. Gwarantujemy uśmiech na twarzy Waszych małych gości.

Image

Rzutnik

Marzy Ci się karaoke podczas imprezy? Chcesz przygotować prezentację, pokazy zdjeć, które będą wyświetlane podczas zabawy? Oferujemy rzutnik oraz ekran na stabilnym trójnogu.

Image